Kaip atskirti originalius kvepalus nuo klastočių

kvepalai
Pirmiausia atkreipkite dėmesį į pavadinimas ant dėžutės. Jis negali būti užrašytas su klaidomis. Neturėkite net minčių, kad gamintojas per neapdairumą suklydo ir užrašė pavadinimą su klaidomis. Užrašas ant pakuotės turi būti kokybiškas, teisingai ir tvarkingai užrašytas. Užrašas neturi lengvai nusitrinti. Kartoninė kvepalų dėžutė turi būti supakuota į tvarkingą celofaninę pakuotę, tačiau nepamirškite, kad kai kuriuos kvepalus gamintojai nepakuoja į celofaninę pakuotę.

 

boss femme
Ant originalių kvepalų buteliuko, nesvarbu ar ant plastikinio lipduko ar išgraviruota stikle, Jūs visada turite matyti užrašą kur kvepalai yra pagaminti (pvz. Made in Italy, Made in France ar pan. kvepalai internetu ).

 

madi in uk

Taip pat buteliuko apačioje yra rašomas kvepalų identifikacijos numeris, kuris būtinai turi sutapti su ant kartoninės dėžutės esančiu identifikacijos numeriu. Numeris ant kartoninės dėžutės gali būti atspausdintas ar paprasčiausiai įspaustas. Ši sąlyga nėra taikoma, jei Jūs įsigyjate kvepalų ar kosmetikos rinkinį. Rinkinys turi savo identifikacijos numerį ir jis nebūtinai sutampa su ant kvepalų buteliuko esančiu numeriu.boss kremas

boss woman

Originalių kvepalų buteliukas turi būti pagamintas kokybiškai, paviršius turi būti lygus, o raidės negali būti lengvai nusitrinančios. Dangtelis turi užsidėti ir nusiimti tvarkingai, tai galima pajusti nuimant ir uždedant jį, dangtelis taip pat neturi kristi apvertus buteliuką.
Buteliuko turinys t.y. Skystis turi būti skaidrus, nedrumzlinas, tačiau kartais, ir originaliuose kvepaluose gali atsirasti priemaišų, taip nutinka jei kvepalai yra pasenę, nebuvo laikomi tinkamomis sąlygomis, dažna temperatūrų kaita yra didžiausias priešas kvepalams. Jei kvepalus perkate jau ne pirmą kartą, jūs tikrai žinosite kokios spalvos skystis turi būti flakone.
Taip pat yra sakoma, kad papurčius originalių kvepalų buteliuką, jame susidaro burbuliukai, kurie išsisklaido tik po maždaug 10-15 sekundžių. Papurčius kvepalų klastotes, burbuliukai dingsta akimirksniu.
Originalių kvepalų kvapas atsiskleidžia per tris etapus: pradžia, vidurys ir pagrindas. KVEPALŲ NATOS Klastočių kvapas visuomet išlieka vienodas, dažnu atveju jis skiriasi nuo originalių kvepalų aromato.
Pasipurškus kvepalus ant kūno originalūs kvepalai turi išlikti ne mažiau kaip 2-3 valandas. Klastotės išliks mažiau nei 1 valandą. Papurškus originalius kvepalus ant bandomojo popierėlio EDT turi išlikti bent 24 val., EDP daugiau nei 24 val.
Jums pristatėme pagrindines sąlygas, kurios padės atskirti originalius kvepalus nuo klastočių. Skanių Jums aromatų :)   .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>