Langų priežiūra

Lango dazymas

Langų priežiūra Pagrindinis medinių langų priežiūros reikalavimas — lango medieną būtina vieną du kartus per metus nutepti specialiu medienos priežiūros pieneliu. Tai suteikia ilgaamžiškumo ir atnaujina spalvą.

Plastikiniams langams reikia mažai priežiūros. Jų valymui negalima naudoti agresyvių priemonių. Užtenka kelis kartus per metus vandeniu suvilgyta kempinėle ar šluoste nuo paviršiaus nuvalyti dulkes ir nešvarumus. Plastikinius profilius galima valyti vandeniu su muilu ar soda.

Statybos ar remonto darbų metu būtina apsaugoti nuo statybinių medžiagų, nes jos, patekusios ant lango paviršiaus, padaro nepataisomų pažeidimų, Taip pat negalima naudoti itin tvirtų klijuojamųjų juostų.
Meistrams sumontavus plastikinius langus, iš karto nuimkite profilius saugančią plėvelę, nes palikta ji gali pažeisti langų paviršių.

1 komentaras

  1. Tikrai gerai tie plastikiniai langai, jiems reikalinga minimali priežiūra, išvalai į metus kartą du langus ir viskas. Tačiau, valant tokius langus, derėtų nepamiršti, kad reikėtų naudoti švelnias ir draugiškas aplinkai priemones, kad nepakenkti patiems langams ir žinoma, nedaryti žalos sau ir aplinkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>